“Ekstradycja. Joanna Chyłka. Tom 11” – kolejna odsłona serii prawniczych thrillerów

Ekstradycja. Joanna Chyłka. Tom 11 z TaniaKsiążka to najnowsza część serii kryminalnej o Joannie Chyłce. Kolejna opowieść, która bez najmniejszego problemu zaskoczy wszystkich miłośników Remigiusza Mroza! Seria o Joannie Chyłce obecnie jest największym bestsellerem biorąc pod uwagę literaturę kryminalną w Polsce. Cykl ten, podbił serca ogromnej ilości czytelników, którzy to niecierpliwie i z utęsknieniem wyczekują na każdą kolejną część cyklu. Thrillery prawnicze spowodowały, że Remigiusz Mróz lada moment stał się jednym z najbardziej pożądanych i zarazem najlepiej zarabiających pisarzy w kraju. Jedenasty tom jego serii z pewnością zaskoczy nawet tych najbardziej zagorzałych wielbicieli cyklu.

Kilka słów o autorze – Remigiusz Mróz

Remigiusz Mróz to młody, polski prawnik i pisarz urodzony w 1987 roku w Opolu. Autor wielu powieści oraz cyklu publicystycznego – “Kurs pisania”. W 2016 roku – laureat Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru za sprawą powieści “Kasacja”.

“Ekstradycja. Joanna Chyłka. Tom 11” – w kilku słowach…

Gdzie znajduje się Joanna Chyłka? Pytanie to od kilku miesięcy męczy nie tylko Kordiana Oryńskiego, ale i również funkcjonariuszy, którzy to wysłali na nią nakaz aresztowania. Kobieta opuściła granice kraju i ślad po niej momentalnie zaginął. Oryński usiłuje w jakiś sposób, nawiązać z prawniczką kontakt. Niestety, jego działania nieustannie okazują się daremne. Tymczasem, z najmniej oczekiwanej strony, dopływa do niego informacja od prawniczki.

Kordian zostaje postawiony przed bardzo trudnym zadaniem, niewykluczone że najtrudniejszym, z jakim dotychczas przyszło mu się zmierzyć. Decyduje się, na obronę mężczyzny, który został oskarżony o uczestnictwo w masakrze jaka miała miejsce w jednej z restauracji. Według raportu policyjnego Witalij Demczenko dostał się do lokalu z bronią w ręku i następnie zastrzelił tam trzy osoby. Jednak funkcjonariusze nie posiadają świadków. Nie również narzędzia zbrodni. Co więcej Witalij przez ponad rok pozostawał w śpiączce. W momencie wybudzenia nic nie pamięta za wyjątkiem kilku słów, które najwyraźniej pochodzą… od Joanny Chyłki!

W jedenastej części to właśnie Kordian Oryński wysuwa się na pierwszy plan. Nic dziwnego, skoro prawniczka zniknęła i nikt nie wie gdzie aktualnie znajduje się Pani mecenas. Książka to oczekiwanie na jej powrót razem z Kordianem. Powrót, który po tym co się w ostatnim czasie wydarzyło, nie będzie łatwy.

Muzyka zdjęcie marymarkevich - pl.freepik.com

Karolina

Back to top